Ana Sayfa
Duyurular
Uygulamalı Periferik Girişimler Kursu Yapıldı

UYGULAMALI PERİFERİK GİRİŞİMLER KURSU YAPILDI

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı tarafından gerçekleştirilen "UYGULAMALI PERİFERİK GİRİŞİMLER KURSU" Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüs Konfersans Salonunda gerçekleştirildi.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif ÇAKAR ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan AKDEMİR'in açılış konuşmalarıyla başlayan programa diğer üniversitelerden 100'ün üzerinde kardiyolok katılıum gösterdi.

Bilimsel sunumlar ve Canlı yayın vakalrının gerçekleştirildiği programda kursiyerler bilgi alışverişinde bulundular. Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. Ersan TATLI ve Prof. Dr. Harun KILIÇ öğlenden sonraki oturumda SFA GİRİŞİMLERİ OTURUMUNDA Canlı Yayın Vakası gerçekleştirdiler. Program Bilisel konuşma ve tartışmaların ardından bi açıklama yapan Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan AKDEMİR gerçekleştirilen Uygulamalı Periferik Girişimler Kursu'nun çok başarılı geçtiğini ve katılımın fazla olmasının yapılan işin ne kadar doğru, etkili olduğunu ve ilerideki dönemlerde bu tür bilimsel aktivitelerin artarak devam edeceğini belirtti. İyi temennilerin ardından program sona erdi