Ana Sayfa
Duyurular
SAÜ Tıp Fakültesi Hekimliğe Merhaba Etkinliği Gerçekleşti!
SAÜ Tıp Fakültesi Hekimliğe Merhaba Etkinliği Gerçekleşti!

SAÜ Tıp Fakültesi Hekimliğe Merhaba Etkinliği Gerçekleşti!

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2023 yılında mezun olacak intörn öğrencilerimizin mezuniyet sonrasında sahada karşılaşabileceği muhtemel zor durumları profesyonel bir şekilde yönetebilmesini kolaylaştırmak için hocalarımızın ve alandaki uzmanların son hatırlatmalarını yapacağı sunumları içeren SAÜ Tıp Fakültesi Hekimliğe Merhaba Etkinliği ilk kez 19-21 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşti. 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Mehmet Fatih Orhan, Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi ve dekan yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Uçar, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi ve fakülte dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay’ın koordinatörlüğünde düzenlenen etkinlikte fakültemizin değerli hocaları kendi alanlarındaki son hatırlatmaları 20 dakika içinde özetleyecek şekilde öğrencilerimize sundu ve ardınan 10 dakikalık soru cevap kısmı ile mezuniyetten önce son sorular cevaplarını buldu. 

Etkinlik kapsamında fakültemizin kendi alanında yetkin pek çok öğretim üyesi öğrencilerimizle son bir veda dersi yapma, öğrencilerimiz de hocalarına emekleri için teşekkür etme fırsatı bulmuş oldu. Gelenekselleşerek her yıl düzenlenmesi beklenen etkinlik, hem öğretim üyeleri, hem öğrencilerden yüksek beğeni topladı. 

Fotoğraflar