Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binasında 13-26 Mart tarihlerini kapsayan 2 haftalık EÄŸiticilerin EÄŸitimi Sertifikasyon Programı düzenlendi. EÄŸitim Fakültesi öÄŸre…
Fakültemiz Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı ÖÄŸretim Üyesi Prof. Dr. Nureddin CENGÄ°Z düzenlenen törenle aramızdan ayrıldı. Bandırma Onyedi Eylül Üniversite…
25 Mart 2021 PerÅŸembe günü Hukuk MüÅŸaviri Bahattin DUMAN tarafından Akademik ve Ä°dari Personelimize "Disiplin ve Ceza SoruÅŸturmaları ile Ä°lgili Bilgilendirme EÄŸitimi" sa…
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından “14 Mart Tıp Bayramı” sebebiyle konser düzenlendi. SAÜ Tıp Fakültesi akademik ve idari saÄŸlık çalışanlarından …