Fakültemiz öÄŸrencilerine yönelik olarak 1-30 Temmuz 2022 tarihleri arasında GÖNÜLLÜ YAZ EĞİTÄ°MLERÄ° kapsamında Acil Tıp, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kadın Hastal… Görüntüle →
Dönem 3 öÄŸrencilerimiz kampüste eÄŸitime baÅŸladılar. ÖÄŸrencilerimiz Kültür ve Kongre Merkezi 4 Nolu amfide Doç. Dr. Özlem AYDEMÄ°R hocamızın kurul bilgile… Görüntüle →
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi dönem 4 ve 5 öÄŸrencilerine ‘KliniÄŸe Merhaba EÄŸitimi’ verildi. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde ger&cce… Görüntüle →
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) genç hekimlerinin zorlu eÄŸitim süreci, tıp fakültesi diploması ile taçlandı. Altı yıllık eÄŸitim süreçlerini tamamlayan 121 SA&U… Görüntüle →
BüyükÅŸehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi öÄŸrencilerine SASKÄ° bünyesinde hizmet veren Hızırilyas Ä°çmesuyu Arıtma Tesisi ve Karaman Atıksu Arıtma T… Görüntüle →